Bugun...


Yeşilyurt’a Yakışan Aday: Duran SUNGUR
Tarih: 23-11-2023 22:15:25 Güncelleme: 23-11-2023 22:15:25 + -


: “Muhtarlık ek işim değil tek işim olacak.”

facebook-paylas
Tarih: 23-11-2023 22:15

Yeşilyurt’a Yakışan Aday: Duran SUNGUR

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Elbistan Yeşilyurt Mahallesinden muhtar adaylığını açıklayan Duran Sungur, mahalle sakinlerinden büyük destek ve ilgi görmeye devam ediyor. Kullandığı seçim sloganı ise seçmenlerin hafızalarına adeta kazındı: “Muhtarlık ek işim değil tek işim olacak.”

Kişiliği, mütevazi yapısı, girişimciliği, iş takipçiliği ve bitirici özellikleri ile her aktif konumunda başarılar elde eden Duran Sungur, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Elbistan’a ve Elbistan Yeşilyurt Mahallesine hizmet etmek için yola çıktığını ifade etti.

Böbrek rahatsızlığına rağmen kurduğu Elbistan Böbrek Derneği ile hem kendisine hem de onlarca şifa bekleyen insanlara yıllarca umut olan ve hayata tutunuşlarına vesile olan Yeşilyurt Mahallesi Muhtar Adayı Duran Sungur, uzun yıllar elde ettiği bilgi birikim ve tecrübesini Yeşilyurt sakinlerine hizmet olarak sunmayı hedefliyor.

“Muhtarlık ek işim değil tek işim olacak” sloganı ile karakterini ve hizmet sevdalısı olduğunu samimiyetle ortaya kopyan Yeşilyurt Muhtar Adayı Duran Sungur, “Sözde değil özde olarak Yeşilyurt Mahallesinin hak ettiği hizmetlerine kavuşması için tüm tecrübe ve birikimimi ortaya koyacağım. Kamu yönetimi ve üst düzey bürokrasilerle kurulan köprüler ile Yeşilyurt Mahallesi sakinlerine hizmetler sunacağım” şeklinde konuştu.
Kaynak: HASANAKİİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI