![]() |
Tweet |
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur’u ağırladı.
Çeşitli ziyaretler ve bilgi alışverişleri için Kahramanmaraş’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, İl Başkanlığında Kahramanmaraş bölge milletvekilleri ve parti yetkilileri tarafından karşılanarak ağırlandı
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur’un Kahramanmaraş ziyaretini ve yapılan geniş kapsamlı görüşmeleri değerlendirdi.
Kurt, yaptığı değerlendirmelerde, “Bugün Kahramanmaraş’ımızda misafir ettiğimiz Genel Başkan Yardımcımız Sayın Belgin Uygur ile il başkanlığımızı ziyaret ettik. Türkiye Yüzyılı vizyonu anlayışıyla şehrimize hizmet etmek için sahada yaptığımız çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk” şeklinde konuştu.