![]() |
Tweet |
Başkan Kıraç’tan Gökduman’a Ziyaret
Afşin Belediye Başkanı Koray Kıraç, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.
Beraberinde Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen ve Afşin Belediye Başkan Yardımcısı Arif Hikmet Tüten ile birlikte Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ı ziyarette bulunan Afşin Belediye Başkanı Koray Kıraç, karşılıklı bilgi alışverişi ve sohbetlerde bulundu.
Afşin Belediye Başkanı ve beraberindeki ziyaretçilerle birlikte Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ı makamında ziyaret eden Başkan Kıraç, ziyaret değerlendirmesinde, “İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nurettin Gökduman’ı Andırın Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Sinan Gökşen ve Afşin Belediye Başkan Yardımcımız Arif Hikmet Tüten ile birlikte ziyarette ettik. Sayın Gökduman’a nazik ev sahipliği için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Afşin Belediye Başkanı Koray Kıraç ve Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen’e teşekkür etti, görevlerinde başarılar dileğinde bulundu.