![]() |
Tweet |
“TSK’lar Ekonomik Kalkınmasın Lokomotifidir”
Elbistan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General ve Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, Kardeş ve Komşu Nurhak’ya Belediye Başkanı İlhami Bozan’a hayırlı olsun ve başarı dileği ziyaretinde bulundular.
31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde hizmet başarıları tarihi farkla ikinci dönem belediye başkanı seçilen İlhami Bozan, Elbistan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General ve Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin’i makamında ağırladı.
Beraberlerinde Doğan Kasabası Eski Belediye Başkanı Şükrü Kerek ile birlikte Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dilekleri ile başarı temennisinde bulunan Elbistan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General ve Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, sıcak ve samimi sohbetler ile karşılıklı kurumsal bilgi alışverişinde bulundular.
Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan’da Elbistan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General ve Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Sivil Toplum Kuruluşlarının varlığının önemli ve anlamlı varlığına işaret etti. Başkan Bozan, odaların esnaf ve işletmelerin var olmasında ve kalkınmasında büyük katkıları olduğunu kaydederek ederek, “Elbistan Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cuma General ve Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin’i Nurhak’ımızda görmekten ve ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Odalarımız ve eş değer toplum kuruluşlarımız ekonomik kalkınmada ve ilerlemede birer lokomotif görevini yerine getirmektedirler” dedi.