![]() |
Tweet |
Yavaş’tan Akçul’a Taziye Ziyareti
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bir süre önce annesini kaybeden Türkiye Maden İş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul’a taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dileğinde bulundu.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a taziye ziyareti ve başsağlığı dileğinde bulunmasından dolayı memnuniyetini ifade ederek, teşekkür etti.
Bir süre önce annesini Naime Akçul’u memleketi Kahramanmaraş’ta toprağa veren Genel Başkan Nurettin Akçul, gerçekleşen ziyarette sendikal çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Akçul, ziyaret dolayısıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a plaket taliminde bulundu.
Türkiye Maden İş Sendikası Genel Merkezi tarafından ziyaret ile ilgili olarak yapılan değerlendirmede, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Genel Başkanımız Nurettin Akçul’a taziye ziyaretinde bulundu. ABB Başkanı Mansur Yavaş, geçtiğimiz günlerde annesini ebediyete uğurlayan Genel Başkanımızı, makamında ziyaret etti. Yavaş, merhume Allah’tan rahmet, Genel Başkanımıza, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diledi. Genel Başkanımız Akçul, Mansur Yavaş’a, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti ve duyduğu memnuniyeti dile getirdi” ifadeleri yer aldı.