![]() |
Tweet |
Başkent Ankara’da Kahramanmaraş Günleri
Kahramanmaraş Kültür Derneği, Başkent Ankara’da “Kahramanmaraş Kültür Günleri” organizesi gerçekleştirdi. Açılışta yer alan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av. Mevlüt Kurt, “Şehrimizin zenginlikleri ile bir kez daha gurur duyduk, mutlu olduk” dedi.
Kahramanmaraş Kültür Derneği tarafından Ankara’da gerçekleştirilen ve büyük bir beğeni ile karşılık gören, “Ankara’da Kahramanmaraş Kültür Günleri” etkinliğinin açılışa TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Vahit Kirişci, Mevlüt Kurt, Ömer Oruç Bilal Debgici, Tuba Köksal ve Mehmet Şahin katıldı.
Organizenin önemli ve anlamlı bir çalışma olduğunu ifade eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av. Mevlüt Kurt, Kahramanmaraş’ın zenginliklerinin Başkent Ankara’da görmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Kahramanmaraşlılar Kültür Derneğimiz tarafından düzenlenen Kahramanmaraş Kültür Günleri’nin açılışını Milletvekillerimiz ve hemşerilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Şehrimizin zengin ve eskimeyen lezzetlerini Ankara’da tanıtan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Kahramanmaraş Kültür Günleri etkinliğine, Ankara’da yaşayan Kahramanmaraşlılar ve etkinliğe gelen davetliler büyük beğeni ile izledi.